Pahtlipritsid

Nordson Encore

Nordson Encore® LT  Pulbervärvimisseade

Uus täisdigitaalne pulbervärvimisseade
Tegemist on kompaktse  ning kerge masinaga, mis on välja töötatud efektiivseks pulbervärvimiseks erinevatel pindadel.

Ø  Nordson Encore® LT on kvaliteetne seade, mis on kättesaadav taskukohase hinnaga. Seade on vastupidav, lihtne kasutada ning hooldada. Enda suure läbilaskevõime tõttu suudab masin ühtlaselt katta erinevaid pindu ning saavutada seeläbi parimad viimistlustulemused.
Ø  Masinal on digitaalne juhtimispult, mida on lihtne kasutada. Juhtimispuldill on valgustatud ekraan ning „touchpad“ stiilis nupud, mis aitavad masina seadistamist ja tehtava töö jälgimist efektiivsemaks muuta.
Ø  Masin hõlmab endas:
 - Patenteeritud Select Charge® tehnoloogiat – eelprogrammeeritud režiimid raskesti ligipääsetavate kohtade jaoks, korduva värvikihi pealekandmise jaoks ja metallikpulbervärvi pihustamiseks;
 - AFC kontroll – automaatne pritsi laadimispinge kontroll ja selle reguleerimine vastavalt vajadusele;
 - õhurõhu kontroll – olenemata rõhu kõikumistest suudab seade siiski tagada värvi hea katvuse.

Nordson Encore® LT pritsiga saavutate vähema suruõhu abil parema värvikatvuse juba esimese kihiga. Pritsil on vähe varuosasid ning seega ka madalamad hoolduskulud.

Käsipüstol Encore®
Ø  Encore® LT värvipüstol (100 000 v) on väga kerge (kaaludes vähem kui 480 g) ning ergonoomilise disainiga, mille eesmärk on muuta maalri tööd lihtsamaks ja mugavamaks.
Ø  Püstoli eriline disain lubab maalril ligi pääseda ka erinevatele raskesti ligipääsetavatele kohtadele (võred, õõnsused jms), kus tavapäraselt värvipüstoliga on keeruline head tulemust saavutada.
Ø  Püstol hõlmab endas PowerPurge funktsiooni, mille eesmärk on puhastada püstolit sinna sisse kogunevast pulbrist, vältida selle tahenemist ning seeläbi tagada püstoli pikaajaline kestvus.

5a garatii mittekuluvatele osadele, s.h. kaskaadile

2a garantii kaablitele

Värvinõu ning 150 ja 300 mm püstoli pikendused teevad töö lihtsamaks. Nordsoni pulbriseade tarbib vähe õhku ja on kergesti puhastatav